دانلود تلگرام X plus
,

دانلود پیام رسان تلگرام ایکس پلاس X plus اندروید

X Plus Messenger نام یک نسخه غیر رسمی از پیام رسان تلگرام برای سیستم عامل اندروید می باشد که به طور مستقیم به سرورهای تلگرام متصل می شود.
ویروس کرونا
,

مقاله نامعتبری در مورد کرونا که جدی گرفته شد

برخی افراد با برداشت اشتباهی که از یک مقاله چینی در مورد کرونا (کووید ۱۹) داشته اند این باور را در بین عموم اشاعه داده‌اند که این ویروس دو سویه متفاوت دارد.
کرونا
,

همه چیز درباره ویروس کرونا را بدانید

در اوایل سال 2020 ، به دلیل سرعت بی سابقه انتقال نوع جدید از ویروس کرونا، توجه جامعه جهانی به سمت این موضوع جلب شد. ویروسی که منبع آن یک بازار بزرگ مواد غذایی در ووهان چین شناخته می شود و به سرعت وارد دیگر کشورها شده است. به گزارش دیجیتال گروند به …

کلاهبرداری مخابراتی به نام Wangiri Fraud یا Wangiri Scam

در چند سال اخیر پدیده‌ای به نام Wangiri Fraud یا Wangiri Scam گریبان گیر اپراتورها و کاربران آن‌ها شده است که می توانید روش های مقابله با آن را در دیجیتال گروند بخوانید.
,

حل مشکل فرمت نشدن کارت SD در گوشی اندرویدی

علت بروز این مشکل هر چه باشد، در این مقاله چند راه‌کار فوق‌العاده را برای حل مشکل "اندروید نمی‌تواند کارت SD را فرمت کند" ارائه می‌کنیم.
,

آموزش تعمیر هندزفری سیمی (جک هندزفری)

اگر از آن دسته افرادی هستید که وقت زیادی را به گوش دادن آهنگ های مختلف می گذرانید، حتماً درگیری زیادی با هندزفری و قطع شدن آن داشته اید. امروز می خواهیم در مورد تعمیر جک هندزفری در خدمت شما باشیم. بیشتر خرابی هندزفری ها مربوط به جک هندزفری است یعنی همان …