خسارت قطعی اینترنت در ایران: 6 روز، 369 میلیون دلار/ چه اصنافی خسارت دیده‎‌اند

میزان خسارت ناشی از 6 روز قطعی اینترنت در ایران مبلغی معادل 369 میلیون دلار آمریکا برابر با 4300 میلیارد تومان برآورد شده‌است.
ایرانسل من
,

دانلود ایرانسل من 2.2.0 MyIrancell برای اندروید

برنامه کاربردی MyIrancell – ایرانسل من رابط کاربری ساده این اپلیکیشن امکان مدیریت مصرف، خرید و پرداخت حساب ایرانسلی را برای شما کاربران فراهم آورده است.
گلکسی فولد

کالبد شکافی سامسونگ گلکسی فولد Galaxy Fold

ماه گذشته یوتیوبر جری گلکسی فولد را کامل تست کرد تا بفهمد سامسونگ چه تغییری در آن ایجاد کرده است. امروز او دوباره برگشته است تا این گوشی را کالبد شکافی کند.
مدیریت استرس

چگونه استرس خود را مدیریت کنیم ؟!

در دنیای امروز با سرعت باورنکردنی رشد تکنولوژی و انواع فشارهای مختلف متحمل استرس زیادی هستیم که هر کدام به نوعی ما را تحت فشار قرار می دهند.
instagram
,

دانلود رایگان نسخه جدید 110.0.0 اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام نزدیک به یک میلیارد کاربر دارد. امروز جدیدترین نسخه این برنامه پر طرفدار را برای شما آماده دانلود کرده ایم.

الجی با دو گوشی جدید LG K50S و LG K40S

بعد از رونمایی گوشی G8X ThinQ در نمایشگاه IFA، الجی دو گوشی جدید LG K50S  و LG K40S را معرفی کرد که در ادامه به بررسی سریع آن می پردازیم.
sony

راهنمای انتخاب یک هندزفری خوب

شما هم حتماً هنگام خرید یک هندزفری خوب دچار شک و تردید می شوید و گاهی این وسواس آنقدر زیاد می شود که دست خالی از یک فروشگاه خارج می شوید.
اختراع ترانزیستور

ماجرای اختراع اولین ترانزیستور دنیا

اولین ترانزیستور عملیاتی دنیا حاصل تلاش سه دانشمند به‌نام‌های ویلیام شاکلی ، جان باردین و والتر براتین بود؛ اختراع آن‌ها دنیای الکترونیک را متحول کرد.
دانلود واتساپ اندروید
,

دانلود رایگان نسخه جدید واتساپ اندروید و کامپیوتر

بیش از 1 میلیارد نفر در بیش از 180 کشور از واتساپ استفاده می کنند تا با خانواده و دوستان در هر زمان و هر جا در ارتباط باشند.
,

طرح رجیستری و آموزش ثبت گوشی در همتا

طی طرح رجیستری تمامی گوشی های مورد استفاده کاربران، در یک سامانه جامع ثبت خواهند شد. این سامانه توسط وزارت صنعت، معدن طراحی و به مرحله اجرا رسیده است.