پیش‌تر در همین ماه بود که گزارش شد سامسونگ در ماه مارس امسال طراحی گوشی هوشمند تاشو را نهایی می‌کند و در ماه سپتامبر شروع به تولید پنل‌های اولد تاشو برای آن خواهد کرد. یعنی این گوشی هوشمند تاشو را در ماه دسامبر یا اوایل سال ۲۰۱۹ خواهیم دید. با دیجیتال گروند همراه باشید.

گوشی هوشمند تاشو در اولویت های سامسونگ

سامسونگ در کنفرانس مطبوعاتی خود اشاره کرد که بخش موبایل قرار است تلاش کند گوشی‌های هوشمند خود را با اتخاذ فناوری‌های پیشرفته مثل نمایشگرهای اولد تاشو، متمایز کند. این موضوع نشان می‌دهد سامسونگ همچنان به ایده‌ی عرضه‌ی گوشی هوشمند تاشو علاقه دارد و به صورت جدی روی آن کار می‌کند تا بتواند تا پایان امسال کار آن را تمام کند.


چند هفته پیش گزارش شد گوشی هوشمند تاشو، پنل اولد تاشو ۷.۳ اینچی خواهد داشت. این دستگاه وقتی به سمت داخل تا می‌شود،نقش یک گوشی را ایفا می‌کند و وقتی به سمت بیرون باز می‌شود، به عنوان تبلت عمل می‌کند. گفته می‌شود نمایشگر سامسونگ روی پنلی کار می‌کند که به صورت کاملا روان و بدون هیچ مشکلی در نمایش، رو به داخل و بیرون خم می‌شود.

سامسونگ در کنفرانس مطبوعاتی خود هیچ زمان مشخصی برای آماده شدن پنل‌های تاشو خود اعلام نکرد اما حداقل تایید کرد که کمپانی این مورد را جزئی از استراتژی خود برای سال ۲۰۱۸ کرده است. اما با شرایط موجود، بعید است که گوشی هوشمند تاشو تا پایان سال میلادی جاری عرضه شود.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =