گلکسی فولد

ماه گذشته یوتیوبر جری (JerryRigEverything) گلکسی فولد را کامل تست کرد تا بفهمد سامسونگ چه تغییری در نسخه اصلاح شده آن ایجاد کرده است. امروز او دوباره برگشته است تا این محصول تاشوی سامسونگ را کالبد شکافی کند.

هدف او از کالبد شکافی گلکسی فولد این است که ببیند می تواند بعد از جدا کردن یک قسمت از این گوشی هوشمند، آن را باز هم استفاده کند.

او اول کارش را با حرارت دادن بر روی یک نیمه شیشه ای از پشت گوشی شروع می کند و آن را باز می کند. همان قسمتی که سه دوربین بر روی آن قرار دارد.

 

 

یک گوشی با دو باتری مجزا

بعد از برداشتن صفحه نمایش از نیمه گوشی و سیم پیچ وایرلس از نیمه دیگر گوشی دو برد اصلی مجزا دیده می شود. همچنین دو عدد باتری مجزا با ظرفیت های 2100 و 2135 میلی آمپر ساعت مشاهده می شود. این باتری ها وظیفه تغذیه بخش مربوط به خود را به عهده دارند.

بعد از برداشتن دو برد اصلی و یک برد کوچکتر مشخص می شود که درگاه شارژ گوشی در نیمه ای قرار گرفته است که صفحه نمایش ندارد، بنابراین به این نتیجه می رسیم که نمی توان این گوشی را به صورت نیمه استفاده کرد.

بعد از جدا کردن لبه های پلاستیکی اطراف نمایشگر، نمایشگر تاشو مانند یک تکه لمینیت کنده می شود. می توانید مشاهده کنید که این نمایشگر چقدر نازک و ضعیف است.

گلکسی فولد

حتماً دوست دارید بدانید کدام قسمت برای باز کردن باقی مانده است. بخش آخر که همان لولاهای وسط می باشد بعد از جدا کردن چسب های روی آن نمایان می شود.

در پایان که شاسی گلکسی فولد دیده می شود می توان به هنر مهندسی پی برد که چگونه یک اثر زیبا را خلق کرده است و به زیبایی قطعات کوچک کنار هم قرار گرفته اند.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =