نام جارو برقی قبلی دایسون DC59 بود که جایگزین یک جاروی اندازه کامل بود، با طراحی نه چندان دلچسب و باطری کم ظرفیت. طراحی محصول گذشته دایسون حدود دو سال طول کشید اما محصول جدید دایسون با نام V8 تمام مشکلات گذشته را حل کرده است.

باطری شارژی مدل V8 فقط 20 دقیقه قدرت جارو کردن داشت. و این قضیه باعث می شد، جارو کردن یک اتاق بزرگ ناتمام بماند و منتظر شارژ دوباره جارو می شدیم. اما به لطف باطری نیکل – کبالت – آلومینیوم ،با جاروی V8 می تواند 40 دقیقه عمل جارو کردن را انجام داد.

مانند مدل DC59 ، مدل V8 هم دکمه ماکزیمم دارد که مکش جارو را، برای جاهای کثیف تر ،حداکثر می کند. همچنین یک دکمه هم در کنار جارو برای کاهش مکش است. یک نشاندهنده ی وضعیت باطری هم بر روی V8 ، مدت زمان باقیمانده جارو کردن را به شما نشان می دهد.

مشکل دیگری که DC59 داشت، مشکل تخلیه ی مخزن زباله بود که در V8 این مشکل هم با قرار دادن یک دکمه در قسمت بالای جارو حل شده است.

xxl_cordless-970-80

این جارو دارای یک غلطک در قسمت دهانه است، که به کیفیت تمیز کاری کمک شایانی می کند. موتور V8 نسبت به DC59 قوی تر شده است. این جاروی شارژی در کانادا با قیمت 700 دلار و در آمریکا با قیمت 500 دلار به فروش می رسد.

 

dball

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =